FOTO DAY - EF ART GROUP

GRUPA FOTO ART - EHOFRONT I GOŚCIE


#1 2006-09-04 15:02:16

SCDoctor

Administrator

2449257
Skąd: STETTIN
Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 84
Punktów :   
WWW

21.07.2006 - FOTO DAY - EF ART GROUP PART I - REDŻI

WIĘC ZACZEŁO SIĘ TAK: 

SCDOCTOR : Ma ktoś chec chwicic aparat w dłoń i pospacerowac w poszukiwaniu dobrych ujęć?

Na poczatek (z uwagi na stan) proponował bym łatwiejsze rejony zdroji. Typu Redżi i okoliczne tereny. Słońce tam ładnie zachodzi i klimaty przyrodnicze na 5 :-)

A kiedy jest kilka osób to mozna podyskutowac i przeprowadzic tzw. burze mózgownic

Moja propozycja to piatkowe popołudnie o jak narazie blizej nie sprecyzowanej godzinie.

Wiec czy ktos chetny na : FOTO DAY - EF ART GROUP - vol.1


PSYLOCIBEE : ja jestem chętna jak najbardziej!


SCDOCTOR : łoka  Musze jeszcze jedna rzecz ustalic. Ale myle ze najlepiej by bylo wyruszyc kolo 18, kiedy jest jasno, a zakonczyc kolo 21 kiedy bedzie zachodzic slonko

Czy taka opcja jest ok?

Tak sobie pomyslalem ze jakby zebrala sie ekipa to mozna by FOTO DAY - EF ART GROUP powolac jako "impreze" cykliczna i ustawiac sie na robienie fot w roznych miejscach

No ale zobaczymy jaka bedzie frekwencja na pierwszym i czy bedzie sie podobac.


CLONIC : super pomysl  mi sie marzy spacer po szczecinie w poszukiwaniu dobrych zakatkow do cykaznia fotek oczywiscie a pozatym naprawde dobry pomysl i mam nadzieje ze ludziątka beda chcialy podzileic sie swoimi sugestiami co do fotografii... nie moge sie doczekac


No to jest nas troje. Ja jeszcze Sławciowi dam cynka to by było 4. Jak bedzie Pidu to mozna by go podszkolic bo ostatnio sie bawi w cykanie.

Ale jest jeszcze kilka osob ktore mogly by dolaczyc.

Min. Gocha czy Malec


M3NOMYCAT : ha ha... o prosze ... tom ja tez jest chetna...


KAROLCIA : i ja!


SCDOCTOR : ITD... ITD ...

MIMO BRAKU OSÓB KTORE WCZESNIEJ SIE DEKLAROWAŁY , UWAZAM PIERWSA EDYCJE ZA UDANA.
FOTY CYKAL TAKZE SLAWCIU, A ZA POMOCA JEGO I MOJEGO ROWNIEZ MAGDA, PIDU I RAFAŁ.

NA MOIM CYKACZU POWSTAŁO 379 ZDJEC, U SŁAWCIA NIE WIEM.. JAK WROCI Z ARMII TO SIE DOWIEM. TAK CZY SIAK NIEBAWEM FOTORELACJA W DZIALE "FOTO EF"

21.07.2006 - FOTO DAY - EF ART GROUP PART I - UWAZAM ZA UDANY !!!

nastepna edycja jak sie uda to na poczatku sierpnia ..


I TAK OTO WYGLĄDAŁ START "FD" ... ZABRAKŁO OLI, KAROLCI I VERONKI.. A Z OSOB NIE CYKAJACYCH ROBERTA..

... PLENER BYŁ DOBRY.. POGODA DOPISAŁA... MAŁO PIVA TYLKO .... KILKA POMYSŁÓW BYŁO, ALE OGRANICHONYCH TYLKO DO PRZĘSŁA..  W PRZYSZŁOŚCI DRUCI EPIZDO PART I - REDŻI I OKOLICE. ... POMOSTY I TR SPRAWY ... HEHE

.... NO, A PO POWROCIE ... KIEDY JUZ SIE ROZSTALISMY .. POPYKAŁEM JESZCZE TROCHE ZDJĘC BETONOWEJ DŻUNGLII .. W SUMIE NA PRZYSZŁOŚĆ TEZ DOBRY TEMAT ... CIEKAWE UJĘCIA MOZNA WYPATRZEĆ...


NA NA NA NA ... NA NA NA NA ... OH HELL YEAH .. EHOFRONT !!!
http://sp6.fotologs.net/photo/38/14/31/scd_hell_yeah/1187360015_f.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naszeimperiumstylu.pun.pl www.kaishaku.pun.pl www.preity-zinta1.pun.pl www.zbr.pun.pl www.bleach-gotei13.pun.pl