FOTO DAY - EF ART GROUP

GRUPA FOTO ART - EHOFRONT I GOŚCIE

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-01-20 00:07:11

CLONIC

CYKACZ

Zarejestrowany: 2006-09-06
Posty: 29
Punktów :   

F O T O D A Y P O W R A C A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja mam propozycje .... sluchajcie pewnie o tej porze roku puszcza nie jest w najlepszym stanie. tak ze mysle ze mozna byloby odkurzyc zabytki szczecina .. zabrudzone codziennoscia pewnie przechodzimy kilkanascie razy w scigu dnia kolo zabytkow ktore pamietaja wiecej niz nasi pradziadkowie a  co nam szkodzi odkryc nowe oblicze naszych pieknych szczecinmskich zabytkow oraz ruin ktore mnie osobiscie fascynuja mam w planach jeszcze te police o ktorych byla mowa kilka miesiecy temu. Moja druga propozycja dotyczy przemian zachodzacych w naszym miescie Wiecie dobrze jak nasze kochane miasto zmienia sie w zawrotnym tempie remonty dróg elewacji itd..... Czemu by nie uchwycic tych zmian pozniej nie bedziemy juz mieli okazji przypomniec sobie nawet jak kiedys wygladaly niektóre miejsca. Bardzo zaluje ze nie pykalismy fotek jak byl dlugi remont krzywoustego taka okazjia juz sie nie powtorzy a co by to byla za satysfakcjia za kilka lat spojrzec na foty z tego remontu9 tu taka mala wstawka ostatnio SCD wyskrobałskads stray z 1991 r film amatorski z etap budowy radisona naprawde jest to imponujace) dlatego mysle ze kazdy z nas wie gdzioe mozna zrobic jakies dobre foty. Mozna byloby wymyslec nawet trase poprzez kilka takich mie4jsc i pozniej skatalogowac .. mozna pozniej zrobic zestawienia ( przeszlosc-terazniejszosc i byc moze przyszlosc) bylby to super efekyt   .. wiem wiem rozpisalam sie za bardzo sorry .. pomyslcie o tym

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.geografia.pun.pl www.lastxxxwar.pun.pl www.uniapodkarpacka.pun.pl www.polozne2010.pun.pl www.shinobidezain.pun.pl